Stellar (XLM) utrzymuje się do 120% zysków, odzyskiwanie bitcoinów i altcoinów rozpoczyna się, ale czas zwrócić uwagę

26 listopada na rynku kryptowalut doszło do ogromnej krótkoterminowej korekty. Pierwsza i największa kryptowaluta, Bitcoin Up, spadła do najniższego poziomu 16200 USD, podczas gdy Ethereum (ETH) osiągnął najniższy poziom 485 USD.

Inne Altcoiny spadły podczas rzezi, gdy cały teren targowy został zamieciony czerwoną farbą

Wśród spadków rynkowych, Stellar (XLM) utrzymał swoje 120% tygodniowe zyski, handlując po 0,20 USD w momencie pisania, zajmując 9. miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej. W ciągu ostatnich 24 godzin rynek zaczął wykazywać oznaki ożywienia, a Bitcoin utrzymywał się znacznie powyżej 17 000 USD, osiągając szczyt na poziomie 17 739 USD. Ethereum wzrósł do 539 USD. Ripple zyskał 15,58% w ciągu ostatnich 24 godzin, aby handlować po cenie 0,62 $. Cardano (ADA) wzrosła o 22 procent w ciągu ostatnich 24 godzin.

Odzyskiwanie kryptomarketu rozpoczyna się, ale czas zwrócić uwagę

Przez większość dnia Bitcoin utrzymywał się powyżej 17 000 USD i osiągnął szczyt na poziomie 17 789 USD, co wskazuje, że BTC stopniowo odzyskuje tempo.

Mimo to niektórzy handlowcy nie wykluczają możliwości spadku BTC. Pseudonimowy handlowiec „Wolf” powiedział, że tygodniowy wykres BTC wykazuje oznaki nadmiernego rozciągnięcia, które może spowodować ponowny test regionu 13 000 USD. Inny handlowiec o pseudonimie „Crypto Capo” stwierdził, że widzi scenariusz, w którym BTC wzrasta do 18 000 USD, a następnie spada do regionu 13 000 USD.

Jednak niektórzy analitycy uważają, że po tak poważnej korekcie należy spodziewać się pewnej konsolidacji w miarę poszukiwania stabilności cen.

Jednym z pozytywnych trendów jest to, że kupujący agresywnie bronią obszaru wsparcia wynoszącego 16 411 USD, który charakteryzuje się skupiskami wielorybów. Pokazuje to, że na rynku istnieje wystarczający popyt ze strony nabywców, aby zapobiec szerszemu cofnięciu, przynajmniej w krótkim okresie.

Dieser Beitrag wurde am 30. November 2020 veröffentlicht, in Bitcoin. Setze ein Lesezeichen mit dem Permanentlink.